Lietošanas noteikumi

Lietošanas noteikumi

Mūsu mājas lapā www.mfk.lv ir iespējams pasūtīt un apmaksāt fotogrāfiju izdrukas, kā arī dažādas preces, kas tiek personalizētas pēc pasūtītāja vēlmēm. Ar mājas lapu tiek saprasts SIA “Mārītes foto kompānija”, reģ.nr. 40003534516, izveidota interneta vietne www.mfk.lv.

1. Autorizētie lietotāji.

Autorizētie lietotāji ir personas, kuras SIA “Mārītes foto kompānija” foto sesijas laikā pirmskolas izglītības iestādē, vispārizglītojošā vai kādā citā iestādē ir nofotografējusi un kuriem tika izveidots profils ar unikālu lietotāja vārdu un paroli, lai nodrošinātu piekļuvi fotogrāfijām. Autorizēti lietotāji var augšupielādēt arī savas personīgās fotogrāfijas, lai pasūtītu to izdrukas vai citas personalizētas preces.

2. Neautorizētie lietotāji.

Neautorizētie lietotāji ir personas, kurām SIA “Mārītes foto kompānija” nav izveidojusi profilu ar unikālu lietotāja vārdu un paroli. Neautorizētie lietotāji augšupielādē savas personīgās fotogrāfijas, lai pasūtītu fotogrāfiju izdrukas vai citas personalizētas preces.

3. Profilu un to satura uzglabāšana.

Autorizēto lietotāju profils un tā saturs tiek uzglabāts vienu mācību gadu, kad, līdz ar nākamā mācību gada sākumu, SIA “Mārītes foto kompānija” veic visu profilu un to saturu dzēšanu, paturot sev tiesības lietotājiem par to iepriekš neatgādināt. Autorizēto lietotāju augšupielādētais saturs (no datora vai citas ierīces augšupielādētās bildes), pēc iziešanas no profila, netiek uzglabāts. Neautorizētiem lietotājiem pēc pasūtījuma veikšanas profils netiek izveidots un augšupielādētais saturs netiek uzglabāts.

4. Samaksas un pasūtījumu izpildes kārtība.

Pasūtījumu izpilde tiek uzsākta tikai pēc apmaksas veikšanas. Apmaksu ir iespējams veikt, izmantojot mājas lapāmnorādītos internetbankas pakalpojumus vai izmantojot jebkuras citas bankas norēķinu karti. Atsevišķos gadījumos, kad SIA “Mārītes foto kompānija” lietotājam ir nosūtījusi avansa rēķinu uz lietotāja e-pastu, veicot samaksu, lietotājam maksājuma uzdevumā obligāti ir jānorāda pasūtījuma/rēķina numurs. Lai paātrinātu pasūtījuma izpildes uzsākšanas laiku, pēc rēķina apmaksas lietotājam par veikto apmaksu ir jāinformē SIA “Mārītes foto kompānija” uz e-pastu foto@mfk.lv nosūtot maksājuma uzdevuma kopiju vai zvanot uz mājas lapā norādīto telefona numuru.

5. Pasūtījumu izgatavošanas laiks.

Autorizēto un Neautorizēto lietotāju pasūtījumu izgatavošanas laiks ir atkarīgs no uzņēmuma noslodzes dotajā brīdī vai arī pirmssvētku laikā tas ir ilgāks. Pasūtījumu izgatavošanas laiks var būt no 7-30 darba dienām. Autorizēto lietotāju pasūtījumu izgatavošanas laiks tiek skaitīts no brīža, kad izglītības iestādei ir beidzies SIA “Mārītes foto kompānija” bezmaksas piegādes uz mācību iestādi noteiktais termiņš. Parasti tās ir divas nedēļas, pēc kurām tiek uzsākta failu apstrāde, foto drukāšana, preču izgatavošana un nobeigumā šķirošana un iepakošana. Lietotājiem, kuri kā piegādes veidu ir izvēlējušies pasūtījumu saņemt SIA “Mārītes foto kompānija” birojā vai, Omniva pakomātā, Venipack pakomātā, pēc pasūtījuma sagatavošanas tiek nosūtīts informatīvs e-pasts vai sms ar aicinājumu izņemt pasūtījumu.

6. Piegāde.

Izglītības iestādē - visi Autorizētie lietotāju pasūtījumi, kas veikti SIA “Mārītes foto kompānija” noteiktajā pasūtījumu termiņā, tiek piegādāti izglītības iestādē. Izglītības iestādes un pasūtījuma termiņa ietvaros, visiem Autorizētiem lietotājiem pasūtījumus apkopo un piegādā vienlaicīgi. SIA “Mārītes foto kompānija” birojā - pēc lietotāju izvēles, Neautorizēto lietotāju pasūtījumus un Autorizēto lietotāju pasūtījumus, kas veikti pēc SIA “Mārītes foto kompānija” noteiktā pasūtījumu termiņa, var saņemt SIA “Mārītes foto kompānija” birojā Rīgā, Katoļu ielā 31-42, Omniva pakomātu vai Venipack pakomātu. Lietotājiem vienojoties ar SIA “Mārītes foto kompānija”, pasūtījumi tiek nosūtīti arī pa pastu. Pa pastu pasūtījumi tiek piegādāti kā vienkāršie pasta sūtījumi, izmantojot Latvijas Pasta pakalpojumus, un par sūtījumu piegādi lietotāji veic samaksu. Precīzu Latvijas pasta piegādes maksu pēc aprēķina, lietotājam nosūtīs uz epasts. Par pasūtījumu izgatavošanas un piegādes laiku var vienoties sazinoties ar SIA “Mārītes foto kompānija”, zvanot vai rakstot e-pastu www.mfk.lv norādītajos kontaktos.

7. Privātums

SIA “Mārītes foto kompānija” uzglabā un lieto lietotāju personīgo informāciju pasūtījumu izpildes nodrošināšanas mērķim un citas informācijas sniegšanai (piemēram, jaunu fotogrāfiju pievienošanu profilam, profilu un saturu dzēšanas atgādinājumam vai par akcijām un atlaidēm). Lietotāju personīgo informāciju SIA “Mārītes foto kompānija” dzēš līdz ar jaunā mācību gada sākumu. SIA “Mārītes foto kompānija” apņemas nenodot lietotāju personīgo informāciju trešajām personām, izņemot gadījumus, kad to pieprasa attiecīgās iestādes, atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajai kārtībai.

8. Atteikuma tiesības.

Lietotājam Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā ir tiesības 14 dienu laikā atteikties no preces vai pakalpojuma. Izmantojot atteikuma tiesības, lietotājam ir pienākums, ne vēlāk kā 14 dienu laikā no rakstveida atteikuma nosūtīšanas, atgriezt preci SIA “Mārītes foto kompānija” birojā. Preces atgriešanas izmaksas sedz lietotājs. Lietotājam nav tiesību izmantot atteikuma tiesības uz digitāla satura precēm (piemēram, fotogrāfiju digitālie faili lejupielādei) un precēm, kas izgatavotas pēc lietotāja norādījumiem (piemēram, fotogrāfiju un citu produktu izmērs, krāsa) vai tās ir nepārprotami personalizētas (piemēram, krūzes vai t-krekli u.c. preces ar foto apdruku).